Přehled výrobků

Výrobky si můžete po přihlášení objednávat na konkrétní den, kdy chcete abychom Vám je přivezli.

Cop se skořicí 200g

Skořicová dobrota bohatě sypaná skořicí a cukrem

Skořicová dobrota bohatě sypaná skořicí a cukrem

20,60 Kč   (bez DPH: 17,91 Kč)

Chléb Pelhřimovský 1200g

Chléb Pelhřimovský je nejdéle vyráběný a nejoblíbenější chléb. Obsahuje pšeničnou i žitnou mouku a je kypřen přírodním žitným kvasem, který si sami vyrábíme. Poměr žitné mouky je 40%, pšeničné 60%.

Chléb Pelhřimovský je nejdéle vyráběný a nejoblíbenější chléb.

39,90 Kč   (bez DPH: 34,70 Kč)

Chléb Pelhřimovský krájený bal. 550g

Chléb Pelhřimovský je nejdéle vyráběný a nejoblíbenější chléb. Obsahuje pšeničnou i žitnou mouku a je kypřen přírodním žitným kvasem, který si sami vyrábíme. Poměr žitné mouky je 40%, pšeničné 60%. Díky zabalení má trvanlivost 4 dny a je tak vhodný např. na cesty apod.

Díky zabalení má chléb trvanlivost 4 dny a je tak vhodný např. na cesty apod.

25,00 Kč   (bez DPH: 21,74 Kč)

Chléb pelhřimovský kráj.1200 g, bal. 1200g

Chléb Pelhřimovský je nejdéle vyráběný a nejoblíbenější chléb. Obsahuje pšeničnou i žitnou mouku a je kypřen přírodním žitným kvasem, který si sami vyrábíme. Poměr žitné mouky je 40%, pšeničné 60%. Krájený a balený s trvanlivostí 4 dny.

Chléb Pelhřimovský je nejdéle vyráběný a nejoblíbenější chléb.Nyní krájený a balený .

45,00 Kč   (bez DPH: 39,13 Kč)

Rohlík omládkový 43g

Rohlík vyráběný nejtradičnějším způsobem, který známe - intenzivním prokvašením pšeničné mouky, tzv. na omládek. Prostě, těsto na naše rohlíky necháme přirozeně vykynout, žádná rychlovka ze směsi. Bez jakýchkoliv éček, cukru, se sníženým obsahem droždí. Takhle chutnával rohlík za starých dobrých časů.

Rohlík vyráběný nejtradičnějším způsobem, který známe - intenzivním prokvašením pšeničné mouky, tzv. na omládek.

3,00 Kč   (bez DPH: 2,61 Kč)

Houska omládková 60g

Houska vyráběná nejtradičnějším způsobem, který známe - intenzivním prokvašením pšeničné mouky, tzv. na omládek. Prostě, těsto na naše housky necháme přirozeně vykynout, žádná rychlovka ze směsi. Bez jakýchkoliv éček, cukru, se sníženým obsahem droždí.

Houska vyráběná nejtradičnějším způsobem, který známe.

3,90 Kč   (bez DPH: 3,39 Kč)

Veka krájená bal. 360g

Nejlepší je na výrobu klasických obložených chlebíčků, ale zkuste ji i namazanou např. bylinkovým máslem na gril. Takto jednoduše se z ní stane skvělá příloha k salátům nebo grilovanému masu.

Nejlepší je na výrobu klasických obložených chlebíčků.

33,40 Kč   (bez DPH: 29,04 Kč)

Chléb celožitný ošatkový 700g

Źitný chléb, který obsahuje 100% žita! Díky tomu je bohatým zdrojem minerálních látek, především draslíku, fosforu, vápníku, fluoru a hořčíku. Rovněž je plný vitamínů skupiny B a velkým zdrojem vlákniny upravující trávicí pochody. Je vhodný pro diabetiky a také při redukční dietě. Ještě donedávna nebylo možné chléb pouze ze žitné mouky upéct jinak než ve formě. Díky naší unikátní technologii a přídavku pšeničného lepku si můžete vychutnat tento výborný samožitný chléb s křupavou kůrkou jak......

49,00 Kč   (bez DPH: 42,61 Kč)

Veka chlebíčková bal. 360g

Nejlepší je na výrobu klasických obložených chlebíčků, ale zkuste ji i namazanou např. bylinkovým máslem na gril. Takto jednoduše se z ní stane skvělá příloha k salátům nebo grilovanému masu.

nejlepší na výrobu klasických chlebíčků

32,50 Kč   (bez DPH: 28,26 Kč)

Chléb celožitný krájený bal. 700g

Řemeslný chléb, který obsahuje 100% žita! Díky tomu je bohatým zdrojem minerálních látek, především draslíku, fosforu, vápníku, fluoru a hořčíku. Rovněž je plný vitamínů skupiny B a velkým zdrojem vlákniny upravující trávicí pochody. Je vhodný pro diabetiky a také při redukční dietě. Ještě donedávna nebylo možné chléb pouze ze žitné mouky upéct jinak než ve formě. Díky naší unikátní technologii a přídavku pšeničného lepku si můžete vychutnat tento výborný celožitný chléb s křupavou kůrkou jak...

Řemeslný chléb, který obsahuje 100% žita! velmi zdravý a organismu prospěšný chléb. Trvanlivost 5 dnů.

53,00 Kč   (bez DPH: 46,09 Kč)

Chléb podmáslový 800g

Chléb vyráběný tradičním řemeslným způsobem z pšeničné ( 61% ) a žitné ( 39% ) mouky. Pořádná porce podmáslí z Madety vytváří jeho netradiční chuť. Této dobroty do našeho chleba přidáváme 19%. Víte, že podmáslí je mléčný výrobek vznikající jako druhotný produkt při stloukání másla. a obsahuje pouze 0,5% tuku, což ho řadí k ideálním potravinám.

Pořádná porce podmáslí z Madety vytváří jeho netradiční chuť.

54,10 Kč   (bez DPH: 47,04 Kč)

Chléb Zlaťák 500g

Jedná se o kváskový, pšenično-žitný chléb 500g, s vyšším podílem žita 42%! Název Chléb Zlaťák odkazuje na to, že, oproti ostatním našim chlebům, má lesklou dozlatova vypečenou kůru

Kváskový, pšenično-žitný chléb 500g, s vyšším podílem žita 42%,který si vás získá krásnou, lesklou do zlatova vypečenou kůrkou.

25,00 Kč   (bez DPH: 21,74 Kč)

Houska vícezrnná 60g

Houska vyráběná bez použití hotových směsí, tedy bez přidaných látek, formou aromatické zápary. Kromě pšeničné a žitné mouky i dalších obilných surovin, obsahuje také olejnatá semena slunečnice, sezamu a lnu. Díky tomu má vysoký obsah vlákniny. Tento výrobek objektivně prospívá našemu organismu a přispívá k pozitivnímu pocitu z dobrého stravování.

Houska vyráběná bez použití hotových směsí, tedy bez přidaných látek, formou aromatické zápary.

9,70 Kč   (bez DPH: 8,43 Kč)

Pletýnka 100g

Výborná veeelká houska sypaná mákem

Výborná veeelká houska sypaná mákem

14,70 Kč   (bez DPH: 12,78 Kč)

Rohlík Vita 60g

Další zástupce vícezrnného pečiva. Tvar rohlíku ocení hlavně děti. Díky výrobě bez použití hotových směsí, tedy bez přídatných látek, barviv apod., nakoupíte nejen jim výživově velmi hodnotné pečivo plné kvalitních surovin a vlákniny.

Hodnotné pečivo plné kvalitních surovin a vlákniny.

8,90 Kč   (bez DPH: 7,74 Kč)

Pečivo Fit 60g

Tato vícezrnná kostka dodá Vašemu tělu spoustu nejkvalitnějších obilných surovin, olejnatých semen a vlákniny. Jako jediný náš výrobek je navíc posypána dýňovými semeny. Díky svému tvaru se velmi jednoduše plní a je tím velmi vhodná např. na cesty.

Tato vícezrnná kostka dodá Vašemu tělu spoustu nejkvalitnějších obilných surovin, olejnatých semen a vlákniny.

9,30 Kč   (bez DPH: 8,09 Kč)

Rohlík finský 70g

vícezrnný rohlík, bohatě sypaný slunečnicovým semínkem - příjemná změna pro všechny labužníky a milovíky tmavého pečiva

9,90 Kč   (bez DPH: 8,61 Kč)

Sezámek 60g

Sezámek je vícezrnná bulka s nejbohatší recepturou. Skrývá v sobě ty nejkvalitnější obilné suroviny a také olejnatá semena slunečnice, sezamu a lnu. Vyniká jemnou, nasládlou chutí, vláčností a vysokým obsahem vlákniny. Konzumací jednoho Sezámku dodáte svému tělu pořádnou porci vitamínu D a kyseliny listové, a také poctivou dávku vápníku, hořčíku a železa.

Vyniká jemnou, nasládlou chutí, vláčností a vysokým obsahem vlákniny.

11,50 Kč   (bez DPH: 10,00 Kč)

Chléb "Lady" krájený bal. 200g

Tradiční receptura bez použití hotových směsí, tudíž ani přídatných látek, barviv atd. Tento chléb , jako i naše ostatní vícezrnné pečivo, je zdrojem mnoha zdraví prospěšných látek, vitamínů, vlákniny,... Díky zabalení je trvanlivost 3 dny, díky menší velikosti a tvaru je velmi vhodný na přípravu svačin apod.

Jeden z našich, co se receptury týče, nejbohatších vícezrnných výrobků. Obsahuje pšeničnou i žitnou mouku, pšeničné zrno, lněné i slunečnicové semí...

22,00 Kč   (bez DPH: 19,13 Kč)

Chléb toustový světlý 500g

Obsahuje pšeničnou i žitnou mouku a přírodní žitný kvas. Trvanlivost je 10 dní a oproti běžným toustovým chlebům v obchodech ji chemicky neprodlužujeme.

Oblíbený toustový chléb vhodný pro zapékání i přípravě studených sendvičů.

39,90 Kč   (bez DPH: 34,70 Kč)

Chléb toustový tmavý 500g

Je vhodný pro výrobu tradičních zapečených toustů i studených sendvičů. Stejně jako jeho světlý bratr má trvanlivost 10 dní. Ani zde ji chemicky neprodlužujeme.

Zdravější verze toustového chleba. Obsahuje téměř 20% žitné mouky a celozrnné žitné mouky.

39,90 Kč   (bez DPH: 34,70 Kč)

Panini 65g

Výborná světlá pochoutka vhodná ke svačince anebo k přípravě obložených dobrot

Výborná světlá pochoutka vhodná ke svačince anebo k přípravě obložených dobrot

7,70 Kč   (bez DPH: 6,70 Kč)

Bageta vícezrnná 150g

Další zástupce vícezrnného pečiva. Díky výrobě bez použití hotových směsí, tedy bez přídatných látek, barviv apod., nakoupíte výživově velmi hodnotné pečivo plné kvalitních surovin a vlákniny.

Vícezrnná receptura plná kvalitních obilovin, vitamínů a vlákniny. Výborná jak k běžnému použití tak i k přípravě obložených menších chlebíčků....

19,70 Kč   (bez DPH: 17,13 Kč)

Rohlík anglický 80g

Stále oblíbený svačinový rohlík s plátkem kvalitní anglické slaniny potěší v kteroukoliv denní dobu :-)

Stále oblíbený svačinový rohlík s plátkem kvalitní anglické slaniny potěší v kteroukoliv denní dobu :-)

25,80 Kč   (bez DPH: 22,43 Kč)

Loupák makový 60g

Pochoutka z kynutého těsta, bohatě sypaná mákem.

Pochoutka z kynutého těsta, bohatě sypaná mákem.

8,60 Kč   (bez DPH: 7,48 Kč)

Chléb Fit 500g

Řemeslný chléb pro zdraví a dobrou kondici. Je vyráběný bez použití hotových směsí, formou aromatických zápar. Na jeho vznik se vaří celé zrno obilí, lnu a slunečnice. Díky tomu obsahuje velké množství přírodních vitamínů, minerálů a dobře stravitelné vlákniny. Díky navázané vodě je také vláčnější a vydrží tedy déle čerstvý a chutný.

Řemeslný chléb pro zdraví a dobrou kondici.

42,00 Kč   (bez DPH: 36,52 Kč)

Chléb maďarský 800g

Zajímavá chuť tohoto chleba je dosažena přidáním chlebového koření ( kmín, fenykl a koriandr )

Chléb obsahuje 67% pšeničné mouky a 33% žitné mouky. Základem výroby je, jako u všech ostatních chlebů, přírodní žitný kvas naší výroby....

52,00 Kč   (bez DPH: 45,22 Kč)

Chléb Fit krájený bal. 500g

Řemeslný chléb pro zdraví a dobrou kondici. Je vyráběný bez použití hotových směsí, formou aromatických zápar. Na jeho vznik se vaří celé zrno obilí, lnu a slunečnice. Díky tomu obsahuje velké množství přírodních vitamínů, minerálů a dobře stravitelné vlákniny. Díky navázané vodě je také vláčnější a vydrží tedy déle čerstvý a chutný.

Řemeslný chléb pro zdraví a dobrou kondici. Trvanlivost 5 dnů.

46,00 Kč   (bez DPH: 40,00 Kč)

Chléb slunečnicový s žitnou záp. 500g 500g

Oblíbený chléb, který se naši pekaři rozhodli ještě vylepšit přidáním žitné zápary. Díky ní je chléb vláčnější a má výraznější chuť. Navíc chléb nově obsahuje i podstatně více slunečnicových semínek. Oproti původním 7% jich má nově 10%.

Oblíbený chléb se žitnou záparou, díky níž má výraznější chuť a je vláčnější. Skvělá volba na zdravou snídani.

45,00 Kč   (bez DPH: 39,13 Kč)

Závin makový bal. 250g

Závin z klasického kynutého těsta plněný dobrou makovou náplní. Trvanlivost 4 dny

Závin z klasického kynutého těsta plněný dobrou makovou náplní.

39,90 Kč   (bez DPH: 34,70 Kč)

Závin tvarohový bal. 250g

Závin z klasického kynutého těsta plněný naší výbornou tvarohovou náplní. Trvanlivost 4 dny

Závin z klasického kynutého těsta plněný naší výbornou tvarohovou náplní.

38,40 Kč   (bez DPH: 33,39 Kč)

Chléb slunečnicový se žitnou záparou krájený bal. 500g

Tradiční receptura bez použití hotových směsí, tudíž ani přídatných látek, barviv atd. Slunečnicový chléb, jako i naše ostatní vícezrnné pečivo, je zdrojem mnoha zdraví prospěšných látek, vitamínů, vlákniny,... Díky zabalení je trvanlivost 4 dny, tudíž je chléb vhodný i na cesty.

Vícezrnný chléb obsahující 10 % slunečnicového semínka, dále lněné semínko, žitnou lámanku apod.

49,00 Kč   (bez DPH: 42,61 Kč)

Chléb Moskva krájený bal. 500g

Chléb je balený a má trvanlivost 4 dny, díky čemuž je velmi vhodný i na Vaše cesty.

Žitno-pšeničný chléb obsahující více než 90% žitné mouky. Zároveň obsahuje i ječnou mouku, díky čemuž je chléb tmavší.

30,00 Kč   (bez DPH: 26,09 Kč)

Koláč chodský bal. 400g

Výborný tradiční koláč, bohatě plněný tvarohem, mákem, povidly a ovocnými náplněmi. Pochoutka pro celou rodinu.

Výborný tradiční koláč, bohatě plněný tvarohem, mákem, povidly a ovocnými náplněmi.

79,00 Kč   (bez DPH: 68,70 Kč)

České buchty tvarohové bal. 360g

Devět kusů tradičních kynutých buchet s dobrou, podomácku vyrobenou, tvarohovou náplní. Trvanlivost 4 dny

Devět kusů tradičních kynutých buchet s dobrou, podomácku vyrobenou, tvarohovou náplní.

49,60 Kč   (bez DPH: 43,13 Kč)

Buchtičky dukátové bal. 300g

Nadýchané dukátové buchtičky z kynutého těsta. Trvanlivost 4 dny

Nadýchané dukátové buchtičky z kynutého těsta. Trvanlivost 4 dny

39,40 Kč   (bez DPH: 34,26 Kč)

Šátek makový 80g

Dobré kynuté těsto, poctivá maková náplň bez použití hotové směsi a navrch domácí máslová drobenka. Mňam, k odpolední kávě nebo rannímu čaji… :-)

Mňam, k odpolední kávě nebo rannímu čaji… :-)

10,90 Kč   (bez DPH: 9,48 Kč)

Koláč selský 70g

Tradiční kynutý koláč, bohatě zdobený tvarohem a meruňkovou a jahodovou náplní

Tradiční kynutý koláč, zdobený tvarohem a meruňkovou a jahodovou náplní

17,90 Kč   (bez DPH: 15,57 Kč)

Šátek koblihový s jablky 90g

Výborné spojení koblihového těsta, jablečné náplně se skořicí a bohatého posypu cukru a skořice

Výborné spojení koblihového těsta, jablečné náplně se skořicí a bohatého posypu cukru a skořice

17,50 Kč   (bez DPH: 15,22 Kč)

Kobliha s lískooříškovou náplní 60g

Kobliha plně plněná lískooříškovou náplní....mňamka ke kávičce

Kobliha plně plněná lískooříškovou náplní....mňamka ke kávičce

16,30 Kč   (bez DPH: 14,17 Kč)

Špičky makové 2 ks bal. 220g

Největší klasika z jemného pečiva. Již desítky let oblíbené špičky z kynutého těsta s dobrou makovou náplní uvnitř. Trvanlivost 4 dny

Největší klasika z jemného pečiva. Již desítky let oblíbené špičky z kynutého těsta s dobrou makovou náplní uvnitř.

39,90 Kč   (bez DPH: 34,70 Kč)

Špičky povidlové 2 ks bal. 220g

Největší klasika z jemného pečiva. Již desítky let oblíbené špičky z kynutého těsta s dobrými povidly uvnitř. Trvanlivost 4 dny

Největší klasika z jemného pečiva. Již desítky let oblíbené špičky z kynutého těsta s dobrými povidly uvnitř.

39,90 Kč   (bez DPH: 34,70 Kč)

Šnek s ořechovou náplní 80g

Šnek z křehkého plundrového těsta bohatě naplněný ořechovou náplní.

Šnek z křehkého plundrového těsta bohatě naplněný ořechovou náplní.

18,70 Kč   (bez DPH: 16,26 Kč)

Koláč s borůvkovou náplní 65g

Tradiční kulatý kynutý koláč s bohatou borůvkovou náplní a posypaný máslovou drobenkou.

Tradiční kulatý kynutý koláč s bohatou borůvkovou náplní a posypaný máslovou drobenkou.

18,90 Kč   (bez DPH: 16,43 Kč)

Kobliha s džemem 50g

Málokdo se bez dobrého koblížku dlouhodobě obejde :-). U nás koblihy vyrábíme tak, jak se má. Dobré smažené těsto, výborná meruňková náplň uvnitř a bohatě pocukrováno.

U nás koblihy vyrábíme tak, jak se má...

12,90 Kč   (bez DPH: 11,22 Kč)

České buchty makové bal. 360g

Trvanlivost 4 dny

9 ks tradičních kynutých buchet s dobrou makovou náplní.

49,60 Kč   (bez DPH: 43,13 Kč)

Šátek jahodový 80g

Dobré kynuté těsto, poctivá jahodová náplň z opravdových jahod a navrch domácí máslová drobenka. Mňam, k odpolední kávě nebo rannímu čaji… :-)

Poctivá jahodová náplň z opravdových jahod a navrch domácí máslová drobenka.

10,90 Kč   (bez DPH: 9,48 Kč)

Croissant koblihový skořicový 65g

Vynikající koblihová pochoutka , bohatě sypaná cukrem a skořicí

Vynikající koblihová pochoutka , bohatě sypaná cukrem a skořicí

14,70 Kč   (bez DPH: 12,78 Kč)

Šídlo se skořicí 65g

Pochoutka z kynutého těsta bohatě sypaná skočicovým cukrem

Pochoutka z kynutého těsta bohatě sypaná skočicovým cukrem

10,20 Kč   (bez DPH: 8,87 Kč)

Kapsa listová s pudinkem 60g

Obdélníková kapsa z listového těsta vlastní výroby, kterou plníme vanilkovým pudinkem a zdobíme tmavou polevou. Dle našich zkušeností nejvíce tuto dobrotu nakupují, nebo o ni v obchodech prosí maminky a děti :-)

Obdélníková kapsa z listového těsta vlastní výroby, kterou plníme vanilkovým pudinkem a zdobíme tmavou polevou.

13,60 Kč   (bez DPH: 11,83 Kč)

Lentílek bal. 90g

Světlý, lehký piškot ozdobený barevnými lentilkami. Přibalte do školy, na výlet, do práce...

Parádní svačinka nejen pro děti a na cesty. Trvanlivost 5 dnů

28,40 Kč   (bez DPH: 24,70 Kč)

Závin plundrový s tvarohem + mákem bal. 300g

Plundrový závin s tvarohem a mákem, vynikající pro celou rodinu k odpolední kávě :) Prodáváme balený 300g

Plundrový závin s tvarohem a mákem, vynikající pro celou rodinu k odpolední kávě :) Prodáváme balený 300g

39,90 Kč   (bez DPH: 34,70 Kč)

Špičky tvarohové 2 ks bal. 220g

Trvanlivost 4 dny

Největší klasika z jemného pečiva. Již desítky let oblíbené špičky z kynutého těsta s domácí tvarohovou náplní uvnitř.

34,50 Kč   (bez DPH: 30,00 Kč)

Vánočka se sladidlem bal. 400g

I pro diabetiky máme výbornou vánočku s rozinkami a mandlemi.

I pro diabetiky máme výbornou vánočku s rozinkami a mandlemi.

50,90 Kč   (bez DPH: 44,26 Kč)

Šátek tvarohový 80g

Dobré kynuté těsto, poctivá tvarohová náplň a navrch domácí máslová drobenka. Mňam, k odpolední kávě nebo rannímu čaji… :-) Tvarohovou náplň vyrábíme tradičním způsobem, nikoliv pomocí stabilizátorů, tedy našleháním tvarohu (který nakupujeme z českých poctivých mlékáren ), dále z cukru a klasických vajíček, nikoliv melanže. Vajíčko je totiž technologicky nenahraditelné, jeho funkce emulgátoru je nepostradatelná. Proto má náš tvaroh typickou pribi...

Dobré kynuté těsto, poctivá tvarohová náplň a navrch domácí máslová drobenka. Mňam, k odpolední kávě nebo rannímu čaji… :-)

12,90 Kč   (bez DPH: 11,22 Kč)

Rohlík listový s ořechovou náplní 80g

Exkluzivní pochoutka z listového těsta plněná poctivou ořechovou náplní

Exkluzivní pochoutka z listového těsta plněná poctivou ořechovou náplní

18,20 Kč   (bez DPH: 15,83 Kč)

Vánočka tuková s rozinkami bal. 400g

Klasická vánočka s rozinkami, balená 400 g

Klasická vánočka s rozinkami, balená 400 g

48,60 Kč   (bez DPH: 42,26 Kč)

Mouka pro pšenično-žitný chléb se stabilním kvasem 1 kg 1000g

Doporučená receptura pro výrobu domácího chleba : 500 g pšenično-žitné mouky s kvasem, 10-12 g soli, cca 380 ml vody Podle chuti můžeme přidat kmín, semínka, koření , cibulku, slaninu - co kdo má rád. Postup na přípravu je uvedený na obalu mouky. Ať se chléb vydaří a chutná.

Mouka se stabilním kvasem

38,00 Kč   (bez DPH: 33,04 Kč)

Mouka na pizzu 1000g

Mouka na pizzu je skvělý produkt Adélky a nejen italská pizza je dobrá! Ta naše, vyrobená z naší speciální mouky Vás osloví napoprvé. Nabízíme postup na výrobu vynikající pizzy: Připravte si tyto suroviny: 500 g mouky na pizzu, 15 g droží, 7,5 g soli, 5 g cukru, 25 g olivového oleje, cca 275 g (ml) vody o teplotě 10°-15° Do mísy dáme mouku,droždí a vodu. Lehce promícháme a přidáme sůl, cukr, a olej.Vypracujeme hladké těsto.V malém domácím robotu mícháme 5 minut.Při ručním zpracování hněteme ...

Mouka na pizzu - mouka z naší nové řady mouk "Prostě pekařská" Vám umožní vyrobit si tu nejlepší pizzu

25,90 Kč   (bez DPH: 22,52 Kč)

Strouhanka prémiová z krutonů 750g

32,90 Kč   (bez DPH: 28,61 Kč)

Makovník bal. 350g

Jemný třený makový zákusek, politý chutnou polevou. Trvanlivost 6 dní

Jemný třený makový zákusek, politý chutnou polevou

64,20 Kč   (bez DPH: 55,83 Kč)

Bábovka šlehaná bal. 300g

Šlehaná dobrota z piškotového těsta , skvělá ke kafíčku. Trvanlivost 8 dní

Šlehaná dobrota z piškotového těsta , skvělá ke kafíčku.

61,40 Kč   (bez DPH: 53,39 Kč)

Kolečko linecké s ovocnou náplní bal. 200g

Díky trvanlivosti 60 dní je dobré mít doma stále jedno balení pro " strýčka příhodu" nebo pro občasné mlsání ke kávě.

Krabička trvanlivých lineckých kytiček slepovaných ovocnou náplní .

42,60 Kč   (bez DPH: 37,04 Kč)

Tyčky slané pivní bal. 150g

Nejen k pivu a vínu patří naše chutné tyčky s kmínem a solí.

Nejen k pivu a vínu patří naše chutné tyčky s kmínem a solí.

28,30 Kč   (bez DPH: 24,61 Kč)

Mouka pšen.polohrubá výběrová 1kg 1000g

Mouka polohrubá

15,90 Kč   (bez DPH: 13,83 Kč)

Mouka pšen.hrubá Zlatý klas 1kg 1000g

Mouka hrubá

15,90 Kč   (bez DPH: 13,83 Kč)

Mouka pšen.hl.extra speciál OO 1kg 1000g

Mouka hladká

15,90 Kč   (bez DPH: 13,83 Kč)

Mouka žitná T930 0.9kg 900g

15,30 Kč   (bez DPH: 13,30 Kč)

České buchty povidlové bal. 360g

Trvanlivost 4 dny

9 ks tradičních kynutých buchet s dobrou povidlovou náplní.

49,60 Kč   (bez DPH: 43,13 Kč)